top of page

İstanbul’un Dil Eğitim Merkezi: SDM Dil Kursları

Globalleşen dünyada bir yabancı dil bilmek artık yeterli olmamaktadır. Eğer biz de gelişen bu dünyaya ayak uydurmak istiyorsak, ister kendi gelişimimiz olsun, ister iş ve profesyonel hayatımızda kullanmak isteyelim, mutlaka iki veya üç dil öğrenmek büyük bir ayrıcalıktır. İstanbul’un tam kalbinde yer alan SDM Dil Kursları, siz öğrencilerimize çeşitli yabancı dil kursları ile en kaliteli hizmetleri sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Bu makalede dil kursumuzun sunduğu hizmetleri, sistemleri ve hizmet verdiğimiz bölgelerle ilgili detayları bulabilirsiniz.


Dil Kursumuzun Hizmetleri ile İlgili Detaylar


1. Yabancı Dil Eğitimlerimiz

SDM Dil Kursları, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Arapça, Farsça, Portekizce, Rusça, Yunanca ve yabancılar için Türkçe kursları sunmaktadır. Her seviyeye uygun özel dersler, başlangıç, orta veya ileri tüm seviyelerde yabancı hocalarla birebir özel dil kursları mevcuttur. İş İngilizcesi veya akademik İngilizce gibi özel sınav amaçlı dil kurslarımız da bulunmaktadır.


2. Birebir Özel Dersler ve Grup Dersleri

Birebir size özel kurslarla kişiye özel eğitim programları sunuyoruz, bu sayede çok hızlı ilerleme imkanı sağlıyoruz. Ayrıca, mini gruplar halinde yapılan dersler ile çok pratik yapabilme imkanı sunmaktayız. Bu sayede dil öğrenme süreciniz daha etkili ve verimli hale gelmektedir.


3. Online veya Yüz Yüze Eğitim İmkanı

Esnek ders saatleri ile online eğitim fırsatları sunmaktayız. Modern kapsül sınıflarımızda birebir eğitim imkanı ile dil öğreniminizi destekliyoruz. Bu sayede dilediğiniz zaman ve mekanda dil öğrenme fırsatına sahip olabilirsiniz.


4. Yoğunlaştırılmış Dil Kursları

Kısa sürelerde hızlı ilerleme sağlamak isteyenler için yoğun özel kurs programları sunmaktayız. Bu programlar sayesinde dil öğreniminde hızla yol alabilirsiniz. Özellikle kısa zamanda dil öğrenmek isteyenler için bu kurslarımız oldukça ideal.


5. Pratik Ağırlıklı Dil Kursları

Hocalarla birebir dil kursları sayesinde tüm ders boyunca konuşmak zorunda kalacaksınız. Bu yöntemle dile maruz kalma oranınız artacak ve dil yetenekleriniz hızlı bir şekilde gelişecektir. Pratik ağırlıklı bu kurslarımız, gerçek hayatta dil kullanımı konusunda size büyük avantaj sağlayacaktır.


6. Modern Eğitim Müfredatları

Günümüz teknolojisinde kullanılan en son teknoloji ve araçlarla desteklenen eğitim seçenekleri sunmaktayız. Size özel modern sınıflar ve online kaynaklar ile dil öğreniminizi en üst seviyeye çıkarıyoruz. Müfredatlarımız, modern dil eğitimine uygun olarak sürekli güncellenmekte ve geliştirilmektedir.


7. Öğretmen Kadromuz

Kendi alanında uzman, deneyimli ve ana dili öğrencinin hedeflediği dil olan öğretmenlerimizle hizmet veriyoruz. Öğretmenlerimiz, dil öğrenme sürecinizde size en iyi şekilde rehberlik edecek ve hedeflerinize ulaşmanızda büyük katkı sağlayacaktır.Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

İstanbul’un çeşitli bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Merkezlerimizde ve şubelerimizde size en yakın konumda dil öğrenme fırsatı sunuyoruz.

1. Şişli

İstanbul’un merkezi konumunda yer alan kurs merkezimiz, tüm bölgelerden gelmeyi düşünen öğrenciler için son derece kolay bir destinasyon. Şişli’deki merkezimizde dil eğitiminizi rahatlıkla sürdürebilirsiniz.

2. Beşiktaş

Boğaz’a yakın bu merkezde bulunan eğitmenlerimizden faydalanabilirsiniz. Beşiktaş’ta dil kurslarımız, şehrin enerjisini hissederken dil öğrenmenizi sağlar.

3. Taksim

İstanbul'un en işlek semtlerinden biri olan Taksim’de bulunan dil kursumuz, her yaştan ve seviyeden öğrenciye hitap etmektedir. Taksim’de dil öğrenmek, sosyal hayatın içinde bir eğitim deneyimi sunar.

4. Etiler

Lüks konutlar ve alışveriş merkezleri ile bilinen Etiler’deki kurslarımız, Levent ve Akatlar’a çok kolay ulaşma olanağı sağlar. Etiler’de dil eğitimi almak, konforlu ve prestijli bir ortamda dil öğrenme fırsatı sunar.

5. Mecidiyeköy

İstanbul'un tam kalbinde bulunan Mecidiyeköy, önemli semtlerimizdendir. Diğer hizmet bölgelerimiz ise şunlardır: Sarıyer, Harbiye, Zincirlikuyu, Tarabya, Ortaköy, Yeşilköy, Ataköy, Kurtuluş, Üsküdar, Maltepe, Kadıköy, Pendik, Ataşehir, Sancaktepe, Beykoz, Kağıthane, Kemerburgaz, Eyüp, Bağcılar, Zeytinburnu, Bayrampaşa. Bu bölgelerdeki şubelerimizle siz öğrencilere hizmet vermekteyiz.

Sonuç

SDM Dil Kursları olarak, öğrencilerimize en kaliteli dil eğitimini sunmaktan gurur duyuyoruz. İstanbul’un çeşitli bölgelerinde hizmet veren kurslarımız ile dil öğrenme sürecinizde yanınızdayız. Geniş dil yelpazemiz, modern eğitim tekniklerimiz ve deneyimli öğretmen kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Dil öğrenmek, global dünyada önemli bir avantajdır ve biz de bu süreçte sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Online Dil Kursu: Yeni Nesil Dil Öğrenme Yöntemi

Günümüzün hızla değişen dünyasında, dil öğrenmenin önemi giderek artıyor. Küreselleşme ve dijitalleşme ile birlikte, farklı dilleri konuşabilme yeteneği, bireylerin hem kişisel hem de profesyonel haya

Online Dil Kursu Fiyatları 2024

Online dil kursları, günümüzde dil öğrenmek isteyenler için oldukça popüler bir seçenek haline geldi. Esneklik, erişilebilirlik ve çeşitli öğrenme yöntemleri sunması nedeniyle tercih ediliyor. 2024 yı

İngilizce Özel Ders: Kişiye Özel Dil Eğitimi

İngilizce, küresel iletişimin ve iş dünyasının en önemli dillerinden biridir. Bu dili etkin bir şekilde öğrenmek, hem kişisel hem de profesyonel gelişim için büyük bir avantaj sağlar. İngilizce özel d

Σχόλια


bottom of page