top of page

S.S.S

On-line yabancı dil eğitimlerine  özel sınıflarda mı yoksa grupla birlikte mi katılabilirim?

SDM Online Dil Kursun‘da sınıfların tümü özel ya da iki kişilik mini gruplardan oluşur. Birebir dil eğitimlerine, arkadaşınızla birlikte aynı ders ücreti karşılığında da katılabilirsiniz. 

 

Bir dersin süresi ne kadardır?

Bir dersin süresi 45 dakikadır. Ders içerikleri ve süresi, her dakikasından en iyi şekilde yararlanmanız için planlanır. İsterseniz, günde iki ders alabilirsiniz. Verimli bir yabancı dil eğitiminin sırrı, daha fazla ders değil, daha fazla konuşma pratiği yapılan derslere katılmaktır.

 

Methodic yönteminiz nedir?

Methodic, “İletişimsel Dil Öğretimi” anlamına gelir. Bu metod ile, konuşurken yeni gramer kurallarını ve kelimeleri çok daha hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bizim eğitim felsefemiz; sınıfta “Speak-Konuşun” ve “Listen-Dinleyin”, evde “Read-Okuyun” ve “Write-Yazın” öğrenme biçimi üzerine kuruludur.

 

Kurs ne zaman başlıyor?

İstediğiniz kursa istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Online yabancı dil kurslarının en büyük avantajı, ders zamanlamasının esnekliğidir. Sizin için en uygun olan zamanı seçin ve evde, ofiste, cafede ya da istediğiniz her yerde derslerinize başlayın. Eğitim takviminde öğretmeninizin boş zamanını belirleyin ve dersi satın alıp, sınıfa katılın!   

 

Yabancı dilimin geliştiğinden nasıl emin olabilirim?

Dil kursunda belirli bir aşamayı geçtikten sonra seviye testine katılabilir ve sertifika alabilirsiniz. Kursta geride bıraktığınız her level en iyi şekilde düzenlenip, planlanmıştır. Böylece, derslerde neler öğrendiğinizi ve ilerlemenizi rahatça takip edebilirsiniz.

 

Derslere başladım fakat hoca ile uyum sorunum oldu?

Hocanızı hemen değiştiriyoruz.

Derslere başladım fakat aynı gün ve saatlere uyma şansım olmadığını gördüm?

Saatlerinizi ve günlerinizi size uyan saatlere göre değiştiriyoruz.

Derslere başladıktan sonra ya bir seyahate çıkmak zorunda kalırsam?

Programınızı hemen donduruyoruz.

Hasta oldum ve dersime bugün katılamıyorum?

Okulumuzun sizin için sunduğu belirli telafi haklarından faydalanabilirsiniz.

Kayıt oldum derslere ne kadar zamanda başlarım?

Kayıttan sonra 1 ile 3 gün içinde başlama garantisi verilir.

bottom of page