top of page

Hakkımızda

Biz kimiz?

1994 yılından beri yüksek kaliteli dersler sunan İkinci Dil öğretimi profesyonellerinden oluşan bir ekibiz! SDM, hem bireysel canlı dersler hem de mini grup dersleri ve çevrim içi özel kurslar sunmaktadır.

SDM Dil Okulu, IDP IELTS'in İş Ortağıdır ve Milli Eğitim Bakanlığı'nın himayesinde faaliyet göstermektedir. 25 yıldan fazla bir süredir son derece güvenilir, etkili ve güncel bir yabancı dil okulu olduğumuzu kanıtladık.

Öğretmenlerimiz hakkında:

SDM öğretmenleri nitelikli, deneyimli ve sertifikalı uzmanlardır ve öğrenci için Yabancı Dil öğretimine odaklanmışlardır.

Öğretmenlerimizin çoğu, IELTS, TOEFL, TELC, TestDaF, CELI, DELF ve diğer uluslararası sınavlara hazırlık konusunda sertifikalıdır.

Dünya genelindeki öğrenciler için mükemmel bir öğretmene sahibiz - eğer öğrenmek istediğiniz dilde A1-A2 seviyesindeyseniz, size İngilizce veya ana dilinizde konuşan bir öğretmen atanır.

Metodumuz nedir? Derslerimizde zaman kaybetmiyoruz. Bu nedenle Konuşma ve Dinleme ders sırasında eğitilirken, Yazma ve Okuma ödev olarak verilir. Böylece öğrencilerimiz hemen yeni bir dil konuşmaya başlarlar!

Hala bazı sorularınız mı var? Lütfen aşağıdaki sohbete yazın!

Group 39.png

Öğrenci Yorumları 

Students' feedbacks / Geribildirimleri
Öğrencimiz Talha’nın yorumları!
Küçük öğrencimizin memnuniyeti.
bottom of page