top of page

İş İngilizcesi Yabancı Dil Kursu Nedir ve Neden Önemlidir?

Kariyer süreçlerinizde sahip olduğunuz tüm profili çok daha yükseğe taşımanın en önemli yolu iş İngilizcesi kelime ve detaylarını profesyonel hayatınızda kullanabilmekten geçiyor. Tüm kariyer profiliniz belirli kelimeler yerine daha formal  iş İngilizcesi kelimeleri kullanarak tamamen değişebilir ve çok daha profesyonel bir kurumsal kimliğe sahip olabilirsiniz.İş İngilizcesi kursu aldıktan sonra kendinize ve İngilizcenize olan öz güveniniz tamamen değişir ve özgüvendeki bu değişim sizin yürüyüşünüzden aylık gelirinize kadar her şeyi olumlu yönde geliştirir.

Kısa bir iş İngilizcesi kursuyla bile çok küçük detaylar ile iş yaşantınız olumlu yönde gelişecektir. Birkaç formal kelime ile kariyerinizi 4-5 basamak yukarı taşıyabilirken aynı zamanda kurumsal dili kullanamama gibi bir durumda, günlük bir kelime ile 4-5 basamak aşağıda da inebilir.  Tüm global şirketler için İş İngilizcesi jargonu çok önemlidir ve Türkçe kullanırken saygıda kusur etmemek için elimizden geleni yaparız ancak İngilizce ya da her hangi bir yabancı dilde aynı saygıyı yakalayamama sizleri bir anda görünmek istemeyeceğiniz bir pozisyona sokabilir, profesyonelliğinizi karşı tarafa yansıtamıyor olabilirsiniz.

İş İngilizcesi kursuna gitmeniz ve artık çok daha formal bir şekilde yabancı dil kullanabilmeniz, işinize ne kadar değer verdiğinizi göstermeniz açısından da oldukça değerlidir. İş İngilizcenizi özel derslerle çok kısa sürede oldukça fazla geliştirebilirsiniz. İngilizce seviyesi yeterli olmayan öğrenciler için ilk önce kısa ve hızlandırılmış bir İngilizce özel ders programı ile konuşma ağırlıklı bir program faydalı olacaktır.

İş İngilizcesi detayları oldukça kolay ve akılda kalıcıdır. İngilizce seviyesi iyi olan biri, bire bir iş İngilizcesi özel dersleri alarak çok kısa sürede tüm kurumsal profilini çok daha yukarıya çıkarabilir.

 Yabancı dil kursları için çok önemli bir yere sahip olan formal dil kullanımı dersleri sadece İngilizcede değil, iş İspanyolcası kursu, İş Almanca Kursu gibi tüm diller için ayrı bir içerik demektir.

Yapılan araştırmalara göre İş İngilizcesi kursları için bilinen en etkili ve geçerli dil öğrenme yöntemi birebir özel ders almak. Birebir özel ders ile İş  İngilizcesi kursu almaktaki en önemli sebep, kişinin zamanını ve parasını verdiği İngilizce kursunda öğrenmek istediği yabancı dile % 100 maruz kalmasını sağlamak. SDM dil okulunda birebir özel İş İngilizcesi kursu alırken sizleri,  özel ders sistemi için dizayn edilen kapsül sınıflara yerleştiriyoruz. Talep ettiğiniz dil profesyonel hayatınız için İngilizce kursu, İspanyolca kursu, İtalyanca Kursu, Almanca Kursu ve tüm diğer yabancı diller olabilir. Tüm Dillerde sizler için esnek ders saatleri ve yabancı öğretmenler ile özellikle İş İngilizcesi konuşma pratiği yapabilmeniz adına istenen dile bire bir maruz bırakıyoruz. Sınıfta İngilizce özel dersinizin ilk dakikasından itibaren sadece size soru soruluyor ve siz buna yanıt vermek durumundasınız. Bu da kaçınılmaz bir konuşma pratiği ve bu sayede bire bir özel ders ile hızlandırılmış İngilizce kursu sürecinizden %100 verim almanızı sağlıyoruz.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Online Dil Kursu: Yeni Nesil Dil Öğrenme Yöntemi

Günümüzün hızla değişen dünyasında, dil öğrenmenin önemi giderek artıyor. Küreselleşme ve dijitalleşme ile birlikte, farklı dilleri konuşabilme yeteneği, bireylerin hem kişisel hem de profesyonel haya

Online Dil Kursu Fiyatları 2024

Online dil kursları, günümüzde dil öğrenmek isteyenler için oldukça popüler bir seçenek haline geldi. Esneklik, erişilebilirlik ve çeşitli öğrenme yöntemleri sunması nedeniyle tercih ediliyor. 2024 yı

İngilizce Özel Ders: Kişiye Özel Dil Eğitimi

İngilizce, küresel iletişimin ve iş dünyasının en önemli dillerinden biridir. Bu dili etkin bir şekilde öğrenmek, hem kişisel hem de profesyonel gelişim için büyük bir avantaj sağlar. İngilizce özel d

Comments


bottom of page