Hakkımızda

SDM Dil Kursu, 1994 yılından bu yana İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Yunanca, Çince, Portekizce, Farsça ve yabancılar için Türkçe olmak üzere çeşitli dillerde eğitim veren bir dil eğitim kurumudur. Okulumuzda Bire bir Eğitimler ve Kurumsal Eğitimler olmak üzere öğrenci adaylarımıza çeşitli eğitim çözümleri ve programları sunulmaktadır.

 

İletişime dayalı eğitim metotlarını benimsemiş olan kurumumuz ve eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını birinci planda tutarak kişilere ve kurumlara özel, etkili ders planlamaları gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte, ders programı süresince gelişim raporları ve performans değerlendirilmeleri yapılarak, öğrencilerin eğitimleri daha verimli hale getirilmektedir.

 
Alanında uzman, pedagojik formasyon sahibi eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin tüm eğitim ihtiyaçlarına cevap verecek donanıma sahiptir.

 

Kurulduğu günden bu yana, öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarına kalıcı ve akılcı çözümler getiren SDM Dil Kursu, kaliteli dil eğitimi almak isteyenler, alanında profesyonel bireyler ve aynı zamanda birçok tanınmış kurum tarafından tercih edilmektedir.

©2020 by SDM Language School.